header foto
 
Dit schema loopt van 23-8-2021 t/m 30-6-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Robine van Asten
Vlasta Van der Veen
Zoë Brekelmans
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Floris ten Horn V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Erwin de Fijter
Helly Coppens
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Juliette Jakobsen V1 - CD
20:30 - 22:00 Maandagavond recreanten Helly Coppens V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Imke Arens
Pleun Derksen
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Juun van de Plas
Maud van Strijdhoven
V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A2 (combi) Koen de Kok
Sam de Kok
V2
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tessa Kabalt V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Eva van Gorkom
Maud Kabalt
V1 - CD
20:30 - 22:00 18+ Dames Coen Arts
Seb van Drunen
V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 3F1 Sanne de Win
Milou van Gastel
Fenne Verhoeven
Nikki Vriens
V1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Dian van Ewijk
Jinte van Zwieten
V1 - CD
17:00 - 18:00 Mix 3F2 V1 - B
17:00 - 18:00 Mix 8E1 Lieke Donders
Patrick Leijten
V2
17:00 - 18:00 Niet ingedeelden jongste jeugd Lieke Piggen
Medy van Dijk
Oskar de Keijzer
V1 - B
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Robine van Asten
Vlasta Van der Veen
Zoë Brekelmans
V2 2e training
18:45 - 20:00 G-hockey Elvira Dorssers
Nannet Vermeer
V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Jan Hofsteede
Wouter van Geffen
V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Bart van der Rijt
Stef van Roessel
V1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 Karlijn Weekamp
Maud van Gorp
V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D2 (Combi) Fleur van der Lee
Frederieke Keulemans
Roel Swaans
V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Casper Mulleman
Mynke Mulleman
Naomi Bertens
V2
17:00 - 18:00 Mix 8E1 Eefje Brabers
Naomi Bertens
V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C3 (combi) Robin Scholten
Stan van Roessel
V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Casper Mulleman
Mynke Mulleman
Eefje Brabers
V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 V2 Training door ouders
19:00 - 20:00 Jongens C2 (combi) Annelies Starreveld
Julia de Kort
V1 - AB
 

Copyright - MHC Udenhout | Powered by LISA