header foto
 
Dit schema loopt van 24-8-2020 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Sandra Vermeer
Coen Hoevenaar
V2 Ouders
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Helly Coppens V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Ruud van de Pol V2
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Emma de Beijer
Juliette Jakobsen
V1 - CD
20:30 - 22:00 Maandagavond recreanten Helly Coppens V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B2 Mick Outhuijse
Sam de Kok
V2
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Isa Vermeer
Wieke van Roessel
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Robine van Asten
Vlasta Van der Veen
Zoƫ Brekelmans
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Karlijn Weekamp V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Juul van Kollenburg
Marieke de Beijer
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Renske Mulders V2
20:30 - 22:00 18+ Dames Coen Arts
Seb van Drunen
V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Coen Arts
Erwin de Fijter
Oskar de Keijzer
V1 - CD Rouleren
22:00 - 23:00 Jong Heren 1 (combi) V1 Trainer van B-E
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 3F1 Imke Arens
Pleun Derksen
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Patrick Leijten
Lieke Donders
V1 - AB
17:00 - 18:00 Niet ingedeelden jongste jeugd Yaniek van de Leur
Dian van Ewijk
Jinte van Zwieten
V2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Bas Wolfs V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Daantje de Fijter
Sofie van de Pol
V2
18:45 - 20:00 G-hockey Elvira Dorssers
Nannet Vermeer
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Erwin de Fijter V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Robine van Asten
Vlasta Van der Veen
V1 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D1 Meike van der Rijt
Nieke van de Plas
V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D2 (Combi) Kyara Beekman
Femke Alberts
V1 - CD
18:00 - 20:30 Keepers V2
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Bart van der Rijt
Stef van Roessel
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Seb van Drunen V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Mirian Rutten V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Fleur van der Lee
Frederieke Keulemans
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C1 Juul van Kollenburg
Marieke de Beijer
V1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D3 (Combi) Robin Scholten
Stan van Roessel
V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Casper Mulleman V2
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Jan Hofsteede
Wouter van Geffen
V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 V1 - AB Door ouders
 

Copyright - MHC Udenhout | Powered by LISA